16.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Arrestohet një person pasi dëboi nga shtëpia gruan në Gjakovë

Një person është arrestuar, nën dyshimin se ka dëbuar nga shtëpia viktimën femër.

Në raportin e Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:30, në Gjakovë.

Tutje bëhet e ditur se viktima nuk ka dashur të pranoj trajtim mjekësor dhe me dëshirën e saj është kthyer në shtëpi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka dëbuar nga shtëpia viktimën femër kosovare. Viktima nuk ka dashur të pranoj trajtim mjekësor dhe me dëshirën e saj është kthyer në shtëpi”, thuhet në raport.

Po ashtu, në raport bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...