9.3 C
Pec
E enjte, 29 Shkurt, 2024

Arrestohet një shtetasi i Serbisë për vjedhje në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një shtetas të Serbisë për vjedhje në Prishtinë.

Në raportin 24-orësh thuhet se rasti ka ndodhur më 24 dhjetor 2024 në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Prishtinë.

“Lidhur me rastin me 30.01.2024 është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i Serbisë dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...