13.4 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Arrestohet pejani, dyshohet për fajde: I dha 5 mijë për të ia kthyer 15 mijë euro

Në qytetin e Pejës është arrestuar një person, kështu bënë të ditur Policia e Kosovës në raportin e saj ditor.

Ai dyshohet se ka dhënë para me fajde një personi tjetër, duke ia dhënë 5 mijë e që do ti ktheheshin 15 mijë.

“Rr. Nënë Tereza, Pejë 19.01.2024 – 19:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që dyshohet se kohë më parë i kishte dhënë para me fajde rreth 5000 € viktimës mashkull kosovar, ku më pas ka kërkuar ti kthehen 15000 €. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...