2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Arsenali mposhtet, Frankfurti e Interi barazojnë

Arsenali është befasuar duke pësuar humbje 3 me 1 nga Rennesi në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Evropës. Ndërsa, Eintracht Frankfurti dhe Interi kanë barazuar 0-0.

Rezultatet e tjera janë këto:

Dinamo Zagreb- Benfika 1-0
Sevilla- Sllavia Pragës 2-2
Zenit-Villareal 1-3

Takimet e kthimit zhvillohet javën e ardhshme./Njeshi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...