15.6 C
Pec
E hënë, 27 Maj, 2024

Grapci: “As në KESCO nuk dijnë të shpjegojnë përse janë shtuar tarifat e përse po paguajmë më shumë!”

Moderatori i Radios 1, Eroll Grapci ka reaguar për faturat e fundit të energjisë nga KESCO/KEDS që ju kanë ardh qytetarëve pa asnjë paralajmërim.

Ai ka kontaktuar me zyrtarë të korporatës në Pejë po nuk ka marr asnjë sqarim. Ndërkohë shqetësimin e ka ndar përmes rrjeteve sociale dhe ai dyshon se ka shtrajtime të reja në faturë.

“As në KESCO nuk din me spjegu pse janë shtuar tarifat e pse po paguajm më shumë!”- Grapci.

Ankesa ka pasur edhe nga shumë qytetar të Pejës. /Njeshi/

postimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...