22.6 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Asgjësohen sot në mënyrë të kontrolluar armë të konfiskuara në raste të ndryshme, Policia e Kosovës tregon detajet

Policia e Kosovës do të organizojë aktivitetin e shkatërrimit të armëve të llojeve të ndryshme, të cilat janë konfiskuar në raste të ndryshme penale dhe për të cilat kanë përfunduar të gjitha procedurat gjyqësore.

Aktiviteti i asgjësimit të tyre, fillon në orën 10:00, në Metal Holding, magjistralja Prishtinë-Ferizaj, fshati Prelez.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...