15.3 C
Pec
E diel, 26 Maj, 2024

Asnjë qytetar i interesuar për votim në qendrat në Banjskë dhe Bërnjak

Megjithëse të gjitha vendvotimet në Zveçan e Zubin-Potok ishin hapur me kohë, nuk ka pasur interesim të qytetarëve për të votuar.

Në Banjskë dhe në Bërnjak asnjë qytetar nuk ka votuar deri tash.

Në qendrën e votimit në Banjskë janë 550 qytetarë me të drejtë vote. Aty ka qëndruar për pak edhe EULEX-i.

Ambasadori i BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, ka vizituar qendrën në Bërnjak. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...