13.6 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

njeshi

2 POSTIME0 KOMENTET

Produktet e Royal Beverage janë çdo kund!

Kompania Royal Beverage me brendin amerikan të pëlqyeshëm nga të gjithë shqiptarët. Brendi është RC (shijet Cola, Exotic, Oragne, Tropic, Bitter Lemon, Lemon Lime, Frostea...

Ngjarja e Apple, Prill 2021: Çfarë të prisni

Asistenti personal virtual i Apple, Siri, prishi befasinë! Më 12 dhe 13 Prill Siri filloi t'u thoshte njerëzve se Ngjarja tjetër e Apple do...

TOP AUTHORS

689 POSTIME0 KOMENTET
46503 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
21079 POSTIME0 KOMENTET
25133 POSTIME0 KOMENTET
2 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
24210 POSTIME0 KOMENTET
1921 POSTIME0 KOMENTET
6086 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...