5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

njeshi

46503 POSTIME0 KOMENTET
https://www.njeshi.com

Kelmendi: Kjo çka i ndodhi Kurtit e Osmanit në veri, mundë tju ndodhë nesër edhe në perëndim

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK) dhe biznesmeni i fuqishëm kosovar Ramiz Kelmendi ka reaguar pas zhvillime të stome në veri...

BOTË: Shatë vite më parë e kishin rrëmbyer pjesëtarët e Boko Haramit, kurse tani ka arritur të arratiset – vajza nga Nigeria i është...

Disa nxënës në Çibok të Nigerisë të cilët janë rrëmbyer nga terroristët e Boko Haram shtatë vite më parë, kanë arritur të arratisen ka...

Japonezët përsëri në fron, Toyota prodhuesi më i madh në botë i makinave

Toyota kaloi VW në vitin 2020 për sa i përket shitjeve të automjeteve dhe pas pesë vitesh mori përsëri kurorën si prodhuesi kryesor në...

Policia nis hetimet lidhur me shtënat në tubime parazgjedhore

Policia Rajonale në Prizren ka filluar me intervistimin e disa personave që dyshohet që kanë shtënë me armë zjarri në një tubim zgjedhor në...

Gjëja e parë që shihni në foto tregon çfarë prioritetesh ke në jetë

Testi psikologjik i këtij imazhi ka gjeneruar një ‘boom’ në rrjetet sociale mes përdoruesve të internetit Ju duhet të identifikoni gjënë e parë që shihni,...

Prezantuesen e motit e befason një “vizitë e paparalajmëruar”, i biri 9-muajsh i afrohet në studio derisa ajo po raportonte drejtpërdrejtë

Prezantuesja e motit pasi një befasi të këndshme gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, kur në studio u fut fëmija i saj dhe iu afrua –...

Qytetari këmbëngulte të bënt pyetje Kurtit, Bahtiri shan në drejtim të tij

Tubimi i Lëvizjes Vetëvendosje në lagjen Iliridë të Mitrovicës Jugore përfundoi me tollovi. Atë e shkaktoi një qytetar që tentoi disa herë ta marrë fjalën...

Ushtrimi i pazakontë që do ju ndihmojë të lehtësoni dhimbjet e shpinës

Ushtrimi të cilin mund ta shihni në videon në vijim, mund t’ju duket i çuditshëm. Tekefundit, sa shpesh shihni në palestër një person të...

AAK-ja prishë koalicionin me LDK-në në Viti

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Lidhja Demokratike e Kosovës i kanë ndarë rrugët në Viti. Ende pa i bërë dy vite bashkëqeverisje në komunën...

Piktura e Botticellit shitet për 80 milionë dollarë

Një pikturë e artistit të madh të periudhës së hershme të Rilindjes italiane, Sandro Botticelli, u shit për 80 milionë dollarë në një ankand në...

TOP AUTHORS

689 POSTIME0 KOMENTET
46503 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
21146 POSTIME0 KOMENTET
25208 POSTIME0 KOMENTET
2 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
24260 POSTIME0 KOMENTET
1945 POSTIME0 KOMENTET
6128 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...