26.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

njeshi

46504 POSTIME0 KOMENTET
https://www.njeshi.com

Persona me uniformë ushtarake serbe brenda territorit të Kosovës

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Lista Serbe, Sllavko Simiq, sot është parë në komunën e Leposaviq duke bërë homazhe për 104 vjetorin e...

Anxhelina Hadërgjonaj nuk e përjashton mundësinë të bëjë duet me Era Istrefin

Pas nëntë vitesh, artistja e njohur, Anxhelina, është rikthyer sërish në industrinë muzikore. Pas dy projekteve unike që publikoi, tashmë ajo po shijon suksesin e...

Zhvillimet në SHBA dhe BE vlerësohet se do të ulin vëmendjen ndaj dialogut Kosovë – Serbi më 2021

Vëmendjen ndërkombëtare që e ka pasur vitin e kaluar dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, vështirë se do ta ketë edhe sivjet. Ndërrimi i administratës në...

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly mund të jenë fejuar

Gjatë vitit që kemi lënë pas, Megan Fox dhe Machine Gun Kelly janë çifti që bënë bujë të madhe në rrjet. Pasi vendosën të dalin...

Varianti i ri i Covid-it mbërrin në Kosovë, infektologët tregojnë lidhur me rrezikshmërinë që përbën

Paraqitja e rasteve në Kosovë me variantin britanik të koronavirusit, duhet të jetë alarm për qytetarët për kujdes dhe respektim të masave kundër pandemisë,...

Pas asistimit, vjen reagimi i Rashicës

Milot Rashica kontribuoi me një asist në barazimin 1:1 të Werder Bremenit ndaj Schalkes. Ylli kosovar, u inkuadrua në pjesën e dytë dhe tregoi menjëherë...

IPK merr vendim për dy policët që e incizuan 18-vjeçarin, teksa kolegu i tyre Harris Kelmendi e keqtrajtonte

Inspektorati Policor, ka bërë të ditur se pas arrestimit të policit Harris Kelmendi, janë suspenduar edhe dy kolegët e tij të cilët e incizuan...

Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës  ka njoftuar për motin që do të mbajë gjatë ditës së nesërme në vendin tonë. Ata kanë thënë, se do të...

SHQIPËRI: 11 viktima dhe 901 raste të reja me COVID-19

901 persona kanë rezultuar me COVID-19, në 24 orët e fundit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se këto orë janë regjistruar edhe 11...

Kurti e Osmani priten me fyerje nga serbët në veri

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti, dhe kandidatja për presidente nga kjo listë, Vjosa Osmani, janë përballur me fyerje nga serbët në...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
876 POSTIME0 KOMENTET
3042 POSTIME0 KOMENTET
4242 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6359 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1344 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...