26.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

njeshi

46504 POSTIME0 KOMENTET
https://www.njeshi.com

KQZ: Mbi 178 mijë aplikues nga diaspora për zgjedhjet e 14 shkurtit

Sekretariati i KQZ-së është në procesin e vlerësimit të zotësisë juridike të votuesve të cilët kanë aplikuar për të votuar si votues nga jashtë...

Arrestohet sërish zyrtari policor që keqtrajtoi 18-vjeçarin Leotrim Rama, dërgohet në mbajtje për 48 orë

Dje është publikuar një video-incizim në të cilën shihet polici, Haris Kelmendi, duke i rënë shuplakë një 18-vjeçari, në stacionin policor. Pas lajmit që bëri...

Vetëvendosje pa prijës liste, rirenditje nuk kanë bërë as AAK-ja dhe Nisma

Lëvizja Vetëvendosje, do të jetë pa prijës në listës e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit, pasi partia nuk ka bërë rirenditje...

Ramush Haradinaj nga Peja: Nëse vazhdon izolimi i Kosovës, bashkimi me Shqipërinë është real

Bartësi i listës së AAK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit, Ramush Haradinaj, që synon Presidencën pas këtij procesi, ka qëndruar në Pejë, ku ka...

Osmani me Kurtin bashkë në Trepçë: Kushte të mjerueshme që kërkojnë trajtim urgjent

Vjosa Osmani dhe Albin Kurti sot kanë vizituar ndërmarrjen Trepça në Mitrovicë. Kandidatja për deputete, në kuadër të listës së Lëvizjes Vetëvendosje, Vjosa Osmani, ka...

Ministria e Shëndetësisë i siguron QKMF-së në Istog autoambulancë dhe material shpenzues anti COVID-19

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë të ditur se nga ministria që ai drejton i ka siguruar një autoambulancë Qendrës Klinike...

Ali Berisha: Mobilizim i AAK-së, Ramush Haradinaj do të jetë i pari shtetit

Kryetari i AAK-së në Pejë, Ali Berisha me bashkëpunëtore dhe kandidatë për deputetë të Kuvendit të Kosovës ka pritur, liderin e partisë dhe njëherit...

Shoqata e Gastronomëve ankohet për sjellje të pahijshme nga zyrtarët policorë

Shoqata e Gastronomëve ka shkruar se kohëve të fundit, zyrtarët policorë janë duke shkaktuar probleme ndaj klientëve dhe stafit në hapësira të lokaleve. Përmes një...

Haradinaj: Gjakova veçse paska shpallur fitoren e 14 shkurtit

Kandidati për deputet nga AAK, Daut Haradinaj, ka qëndruar sot në qytetin e Gjakovës ku ka takuar qytetarë dhe simpatizantë. “Sot isha me të rinjtë...

Pesë viktima dhe 285 raste të reja me COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) njoftoi të shtunën se pesë persona kanë vdekur dhe janë regjistruar 285 raste të reja me koronavirus. "Rastet e...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
876 POSTIME0 KOMENTET
3042 POSTIME0 KOMENTET
4241 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6359 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1344 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...