6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Njeshi

12776 POSTIME0 KOMENTET

Ramiz Kelmendi vazhdon traditën e Mbështetjes së Prodhimeve Vendore, nesër takim në Prishtinë

Presidenti i 'ELkos Group-Etc' Ramiz Kelmendi që është edhe Kandidat për Deputet me numër 16 nga radhët e PDK-së (134), ka lëshuar një njoftim...

Dr. Skender Ukaj shpalos programin e PDK-së në ‘RADIO 1’

Kandidati i PDK-së me numër 47 Dr. Skender Ukaj ka shpalosur në 'RADIO 1' në terminin partiak që transmetohet sot (E Enjtë) 11.02.2021, në...

Besnik Tahiri flet për real-figurën e Ramushit: Nuk është populist por është me popullin, ja krisë sharkisë

Besnik Tahiri, Zv/kryeministër i parë i Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Kandidat për Deputet me numër 5 nga radhët e AAK-së (135), ka...

Kandidati i AAK-së Dr. Arbër Tolaj i përfshirë në aksidentin e sontëm, nuk ka lëndime serioze, është liruar në shtëpi

Në aksidentin e sontëm në Deçan, ka qenë i përfshirë edhe kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Doktor Arber Tolaj. Ai nuk ka...

Aksident i rëndë në Deçan, 8 të lënduar – 3 në gjendje më të rëndë, dyshohet se disa janë kandidatë të AAK-së

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Deçan, ku si pasojë tetë persona kanë përsuar lëndime trupore. Tre nga të lënduarit vlerësohet se...

Albin Kurti takon banorët e Lugut të Leshanit, Baranit dhe rugovasit

Kreu i Lëvizjes 'Vetëvendosje' pasdite ka qëndruar në Pejë. Në takime të ndara ka takuar banorë mbështetës nga Lugu i Leshanit, Lugu i Baranit dhe...

Besnik Tahiri pas tubimit masiv në Pejë: Aleancën e lindi koha. Aleanca u lind, u rrit dhe u zhvillua në Pejë. Nga Peja me...

Kandidati për Deputet nga radhët e AAK-së(135) me numër 5, Besnik Tahiri që është edhe zv/kryeministër i parë i Qeverisë së Republikës së Kosovës,...

Xhavit Haliti merr përkrahje të madhe nga ish- ushtarët e UÇK-së në Istog

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, me numër 7 Xhavit Haliti, është pritur në mënyrë madhështore sonte nga ish-ushtarët e UÇK-së nga komuna...

Pas tubimit madhështor të AAK-së në Pejë flet nikoqiri Ali Berisha: FALEMINDERIT PEJË

Kandidati për Deputet nga radhët e AAK-së Ali Berisha që garon me numrin 13 të listën e AAK-së me numër 135 pas tubimit të...

AAK e mbushë Sheshin e Pejës – Ramushi elektrizon masën: Ju po ia jepni Kosovës komandantin Suprem të Ushtrisë

Kryetari i AAK-së dhe kandidati për president, Ramush Haradinaj, është prezantuar sot në  tubimin qendror në Pejë. Nga Peja, qyteti ku është themeluar partia e...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
12776 POSTIME0 KOMENTET
16016 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
17996 POSTIME0 KOMENTET
1049 POSTIME0 KOMENTET
3890 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...