11.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

Njeshi

3169 POSTIME0 KOMENTET

Besnik Tahiri – Kurtit e Vitisë: Çka dreqi u bo që nuk po i blini vaksinat kundër Covid-19?

Shefi i grupit parlamentar të AAK’së, Besnik Tahiri ka kritikuar punën e Ministrisë së Shëndetësisë. Ai thotë se qeveria me në krye Albin Kurtin...

Arbenita rikthehet tepër tërheqëse në fotot pas lindjes

Ajo nuk ka shumë javë që është bërë nënë Por, modelja Arbenita Ismaili duket se ka kthyer tërësisht format e saj. Kështu së paku në disa...

Deliu-Kodra i drejtohet Gjykates Kushtetuese kundër Qeverisë

Partia Demokratike sot deponoi në Gjykatën Kushtetuese një kërkesë kundër Qeverisë së Kosovës për vendimin për të ndarë 11 milionë euro për pagesën e...

SHQIPËRI: Mbi 650 mijë persona të vaksinuar kundër Covid-19

Shteti i Shqipërisë po vazhdon me sukses procesin e vaksinimit kundër Covid 19. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi ka treguar se tashmë...

Aksident trafiku, 7 persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Llaushë të Skenderajt. Si pasojë e këtij aksidenti, 7 persona janë lënduar dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Në lidhje...

OBSH: Viti i dytë i pandemisë më vdekjeprurës se i pari

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka paralajmëruar të premten se viti i dytë i pandemisë COVID-19 ishte më vdekjeprurës sesa i pari, teksa India është...

Policia ndërpret garën me automjete në Orlloviq – tre të arrestuar

Inspektorati i AVUK, ai komunal dhe Policia kanë intervenuar për ta ndaluar organizimin e një gare me automjete. “Klan Kosova” raporton se tre persona janë...

Kurti në homazhet për këngëtarin Ismet Bogujevci: Kënga e tij do të rrojë jo vetëm me brezin tonë, por edhe me ata që do...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka vendosur lule dhe ka bërë homazhe para arkivolit të këngëtarit, Ismet Bogujevci, të vendosur në hollin e Teatrit...

Reali nuk gabon kësaj radhe, presion Atleticos

Real Madridi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Granada për t’i bërë presion Atletico Madridit në garën për titullin e La Ligës. Real...

Shtëpia e Bardhë: Personat e vaksinuar në SHBA, nuk kanë nevojë të bartin maskë

Personat e vaksinuar kundër koronavirusit nuk kanë nevojë të bartin maskë në SHBA. Përmes një njoftimi nga Shtëpia e Bardhë është bërë e ditur se...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
902 POSTIME0 KOMENTET
3169 POSTIME0 KOMENTET
4422 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6392 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1387 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...