11.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

Njeshi

3169 POSTIME0 KOMENTET

Arbër Grabovci e prezanton Dr. Arbër Tolajn kandidat për kryetar të Pejës nga AAK

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nxjerrë kandidatin e ri për kryetar të Pejës. Mjeku i njohur, Arbër Tolaj është kandidati i AAK-së për kryetar...

KRU ‘Hidrodrini’: Stabilizohet cilësia e ujit të pijshëm në tërë zonën e mbulueshmërisë, përpos nga burimi i Radavcit

Zyra për Media e Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit ‘Hidrodrini’ në Pejë ka njoftuar pasdite se është rikthyer dhe stabilizuar cilësia e ujit të pijes,...

Shpallen Zgjedhjet e Përgjithshme në UP ‘Haxhi Zeka’ në Pejë

Këshilli Drejtues i Universitetit Publik “Haxhi Zeka” në Pejë i prirë nga Kryetari i saj Dr. sc. Ardian Berisha, ka shpallur sot datë (05.05.2021)...

Policia e Kosovës vazhdon me aksionet rutinore në zbatim të masave anti-Covid

Policia e Kosovës po vazhdon me patrullimet e zakonshme në ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike si dhe zbatimin e masave anti COVID-19 “Masat dhe...

Fermeri e lëviz gurin e kufirit që të bëjë vend për traktor, e rrit Belgjikën për 2 metra

Kufiri midis Francës dhe Belgjikës besohet të jetë ndryshuar pa dashje nga një fermer i cili lëvizi gurin e kufirit 200-vjeçar që shënonte ndarjen,...

Mirësitë e Ramazanit

Profeti (a.s) ka thënë një hadith të saktë: “Kush e agjëron muajin e Ramazanit me besim dhe shpresë tek Zoti, Zoti ia fal atij...

Gjakovë: I ndjek me veturë dhe i grushton pasi ia goditën qenin, të dyshuarit e therin në kokë

Një përleshje ka ndodhur sot rreth orës 19:30 në Gjakovë mes tre personave. E gjithë ngjarja filloi kur dy persona të dyshuar po lëviznin me...

Bildt: Nëse nuk integrohet Ballkani Perëndimor në BE, “non-papers” dalin në tryezë

Diplomatët evropianë Miroslav Lajçak dhe Carl Bildt thanë se vonesat e BE-së për anëtarësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor ishin një arsye për shfaqjen...

Palushi: Mbrojtja e të akuzuarve nga Specialja duhet të bëjë kërkesë për garanci nga Qeveria

Avokati Kushtrim Palushi ka thënë se së pari duhet bërë kërkesë nga mbrojtja e të akuzuarve nga Gjykata Speciale për një garanci nga Qeveria...

Angela, elegante dhe seksi

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini nuk i ka ndalur provokimet në rrjetet sociale Bukuroshja shqiptare sonte është paraqitur e veshur me një fustan elegant,...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
902 POSTIME0 KOMENTET
3169 POSTIME0 KOMENTET
4422 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6392 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1387 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...