26.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

Njeshi

3042 POSTIME0 KOMENTET

Një ditë ndryshe e Dr. Arbër Tolaj në detyrë

Doktor Arbër Tolaj, kandidat për Deputet nga radhët e AAK-së me numër 14, në listën AAK (135), sot e ka filluar një ditë ndryshe. Edhe...

Ali Berisha: Po vazhdon fryma mobilizuese për Forcën e Kosovës

Kandidati për Deputet nga radhët e AAK-së dhe Kryetar i degës së AAK-së në Pejë Ali Berisha që garon me numrin 13 të listën...

Rexhbogaj i LDK-së: Mos i besoni atyre që nuk i besojnë shtetit të tyre

Kandidati për Deputet në Kuvendin e Kosovës Blerim Rexhbogaj me numër 92 nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, me numër 132, ka vazhduar...

Besnik Zeqiraj merr mbështetje edhe nga Findanishtja e Pejës, paralajmëron fitoren e VV-së edhe në Zgjedhjet komunale

Kandidati për Deputet nga radhët e Lëvizjes ‘Vetëvendosje’ (127) i nominuar nga Qendra e VV-së në Pejë, Besnik Zeqiraj me numër 98 në këtë ...

Rekord i ri i Mjeshtrit të këngës Danit dhe ‘RADIO 1’

Në këtë kohë Fushate Zgjedhore, Programi i Natës 'Top Folk' i 'RADIO 1' është kujdesur që e diela e shkuar të sjellë një program...

Kërcënohet me vdekje gjyqtari anglez, Mike Dean

Gjyqtari i njohur anglez që ndan drejtësinë në Premierligë, Mike Dean ka marrë kërcënime me vdekje gjatë fundjavës së shkuar. Lajmin e ka bërë të...

Plagoset një 39-vjeçar në Prizren

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri në fshatin Bazhdarhane të Prizrenit, është plagosur një 39 vjeçar. Rasti në fjalë është konfirmuar nga Policia...

Ndryshe nga Bideni, BE-ja nuk kërkon njohje reciproke Kosovë-Serbi

Megjithëse presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden i bëri thirrje Serbisë për njohje të ndërsjellë me Kosovën, Bashkimi Evropian beson se...

Thirrja e Ramiz Kelmendit për Mërgatën

Kandidati për Deputet nga radhët e PDK-së, që bartë nurmin 16, biznesmeni i njohur kosovar Ramiz Kelmendi, në cilën e garuesit për zgjedhjet e...

Ilir Ferati në Gurakoc: Për mua jeni frymë dhe amanet

Fshati Gurrakoc i Istogut është mbushur me flamuj dardan për Ilir Feratin i cili është pritur me duartrokitje të simpatizantëve të LDK-së. Gurrakoci është vendlindja...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
876 POSTIME0 KOMENTET
3042 POSTIME0 KOMENTET
4245 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6359 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1344 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...