12.2 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Njeshi

12776 POSTIME0 KOMENTET

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia dërgon rekurs në Gjykatën e Lartë

Izet Haxhia ka depozituar rekurs, ose kërkesë për rishqyrtim, në Gjykatën e Lartë, pasi është  dënuar me 21 vite burg për vrasjen e heroit...

Hovenier: SHBA-ja e mbështetë tranzicionin e FSK-së në forcë mbrojtëse territoriale

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeff Hovenier, njofton se sot ka pasur mysafirë. Në llogarinë e tij në Twitter ai shprehet se ndjehet i kënaqur...

Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë i kërkon Abdixhikut përkrahje për Marrëveshjen e Ohrit

Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, është takuar me drejtuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Në një shkrim në Twitter, ai Szunyog...

Sot 22 Marsi – Dita Botërore e Ujit – ‘HIDRODRINI’ me aktivitete të ngjeshura

Me rastin e 22 Marsit – Ditës Botërore të Ujit, Kompania Rajonale e Ujësjellësit ‘Hidrodrini’ në Pejë, nga fillimjava e edhe sot në këtë...

Verifikimi i llogarisë në Facebook dhe Instagram së shpejti me pagesë

Përdoruesit e Facebook dhe Instagram në Shtetet e Bashkuara së shpejti do të mund të paguajnë për të verifikuar llogaritë e tyre duke marrë...

22 Marsi – Dita Botërore e Ujit – KRU ‘Hidrodrini’, Uji është jetë, ta ruajmë!

Me rastin e 22 Marsit – Ditës Botërore të Ujit Kompania Rajonale e Ujësjellësit ‘Hidrodrini’ në Pejë ka nxjerrë një Kumtesë vetëdijesuese për Media...

Një e moshuar gjendet e vdekur në shtëpinë e saj në Gjakovë

Një e moshuar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj në Gjakovë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës...

Policia del me njoftim: Agim Ademi nuk është arrestuar, ka ftesë për intervistim sot

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në orët e pasdites dje ka intervistuar në stacion policor një zyrtar të Federatës së Futbollit të...

Stoltenberg ripërsërit qëndrimin për marrëveshjen e Ohrit: Duhet zbatim i plotë dhe i shpejtë

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg, ka ripërsëritur se e mirëpret marrëveshjen Kosovë-Serbi, të arritur të shtunën në Ohër të Maqedonisë Veriore.Ai para...

Lidhja me një koleg, e dëmshme për karrierën

Kupidi i dashurisë nuk gjen shumë rehati midis tavolinave të punës dhe në përgjithësi në vendin e punës. Shigjetat e tij të dashurisë, në...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
12776 POSTIME0 KOMENTET
16016 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
18003 POSTIME0 KOMENTET
1049 POSTIME0 KOMENTET
3890 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...