23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Njeshi

8055 POSTIME0 KOMENTET

Kejvina, e zjartë nga pishina

Kejvina Kthella ka vazhduar me postimin e fotove interesante në Instagram Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto ku paraqitet tepër seksi derisa është duke bërë...

Kurti takoi Mortonin, thotë se Mbretëria e Bashkuar mund të luajë rol që Kosova të sigurojë njohje

Kryeministri Albin Kurti ka zhvilluar takim virtual me Ministren për Fqinjësi Evropiane dhe Amerikë në Qeverinë e Mbretërisë së Bashkuar, Wendy Morton. Morton ka shprehur...

Berisha zbulon detaje nga intervistat e tij me Hashim Thaçin, Kadri Veselin dhe Albin Kurtin

Gazetari Ridvan Berisha në T7, ka treguar lidhur eksperiencat e tij që ka përjetuar derisa kishte intervistuar liderë të Kosovës në televizionin publik. Berisha ka...

Kryetari i Athinës kujton kohën kur Rugova hëngri në shtëpinë e tyre në Greqi

Kryetari i Komunës së Athinës, Kostas Bakoyannis, ka kujtuar ish presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova, si mik të mirë të familjes së tij. Në Rubikon...

Grabitje në një dyqan, policia jep detaje

Sonte rreth orës 20:30 është raportuar për një grabitje të ndodhur në një dyqan në lagjen Mati 1, në Prishtinë. Lajmi e ka konfirmuar zëdhënësja...

Chelsea në finale të Ligës së Kampionëve

Chelsea ka siguruar kalimin në finale të Championsit, pasi sonte ka triumfuar 2:0 në shtëpi ndaj Real Madridit në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale. Ndeshja e...

Kurti e përsërit prapë: Dialogu me Serbinë duhet të jetë i përgatitur mirë dhe me parime

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot gjatë ditës zhvilloi një takim virtual me Ministren për Fqinjësi Evropiane dhe Amerikë në Qeverinë e...

Tahiri për Armend Mujën: Ka shitur licenca, do duhej të ishte në burg, por iu parashkrua lënda

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK’së, Abelard Tahiri, ka thënë për deputetin e Vetëvendosjes, Armend Mujën, se do duhej të ishte në burg. Kjo për...

Selfie më seksi nuk do të shihni sonte

Lottie Tomlinson ka treguar asetet e saj në të brendshme rozë derisa ka bërë disa selfie të nxehta në krevatin e saj Lottie Tomlinson është...

Haziri: Lakorja e infeksionit me COVID-19 në Gjilan ka rënie të madhe

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri thotë se lakorja e infeksionit me COVID-19 në këtë komunë ka rënie të madhe. Megjithkëtë, ai thotë se...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
8055 POSTIME0 KOMENTET
10788 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
13499 POSTIME0 KOMENTET
615 POSTIME0 KOMENTET
2677 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...