20.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

Njeshi

8121 POSTIME0 KOMENTET

Vijojnë patrullimet e shtuara të policisë

Patrullat policore, po vijojnë të jenë shumë aktive në realizim të planeve operative me qëllim të zbatimit dhe respektimit të masave anti COVID të...

Ishin ndërruar në lindje, dy gratë zbulojnë familjet e tyre të vërteta 38 vjet më vonë

Rreth katër dekada me vonese, dy gra kanë zbuluar se kanë jetuar në familjet e gabuara si rezultat i ngatërrimit në spital, ne kohën...

Ylli mposht Rahovecin, kalon në epërsi 2 me 1 në serin gjysëmfinale

Golden Eagle Yllit i duhet vetëm edhe një fitore përballë Rahovecit për t’u kualifikuar në finalen e këtij sezoni në plejofin e Superligës së...

Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e fundit të Qeverisë

Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Albin Kurti, ka mbajtur mbledhjen e 10-të të rregullt, në të cilën ka miratuar Kornizën...

Turqia ndalon qytetarët që të filmojnë policinë gjatë protestave

Drejtoria e Përgjithshme e Sigurisë së Turqisë lëshoi ​​të Premten një direktivë që ndalon të gjitha regjistrimet audio-vizuale të qytetarëve në protesta. “Këto lloj regjistrimesh...

Mariza Ikonomi tregon pse hoqi dorë nga festivalet

Këngëtzrja e njohur Mariza Ikonomi ka folur rreth jetës së saj private dhe profesionale. E ftuar te emisioni “Historia ime”, ajo ka shpjeguar pse ajo...

Çfarë lidhje ka Ramazani me Xhumanë ?

Vërtet dita e Xhuma është ditë e veçuar por dhe ky muaj është muaj i veçuar. Pra jemi në dy gjëra që nga Allahu...

Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit, këto janë pikat e rendit të ditës

Kuvendi i Kosovës  sot në ora 10:00 mbanë mbledhje të Kryesisë. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Kuvendi. Këto pritet të...

Kusari-Lila e tepron pak, thotë se me rekomandimet për rrymën në veri është mbrojtur shtetësia e Kosovës

Sipas deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, me rekomandimet e Komisionit parlamentar që Operator Sistemi, Transmisioni dhe Tregu (KOSTT) “të merret me devijimet e...

Sara nuk ndalet, vazhdon të tregojë linjat pas lindjes se vajzës

Sara Hoxha ka vazhduar me postimin e fotove në Instagram Gruaja e reperit Ledri Vula, e cila lindi vajzën Poem Blu në fund të vitit...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
8121 POSTIME0 KOMENTET
10899 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
13577 POSTIME0 KOMENTET
616 POSTIME0 KOMENTET
2677 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...