23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Njeshi

8055 POSTIME0 KOMENTET

KQZ njofton se nesër tërhiqet shorti për renditjen e partive politike në zgjedhjet e 14 shkurtit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nesër do të organizojë tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike në fletëvotimin e zgjedhjeve të 14 shkurtit.Lajmin e...

IKSHPK thirrje qytetarëve pas prezencës së variantit të ri të COVID-19 në Kosovë: Qëndroni në shtëpi

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik u ka bërë thirrje qytetarëve që të zbatojnë masat e përgjithshme për tu mbrojtur nga pandemia COVID-19. Nga ky institut...

Kur klarineta qanë e këndon – Instrumental me shumë emocion kushtuar nënës së ndjerë, nga Sei

  Klarinetisti i njohur kosovar Sead Muqa - Sei, ka nxjerrë sot (E Diel) në transmetim premierë audio-instrumentalin. ndoshta më emocional deri më sot e...

Sveçla për grupet kriminale të veriut: Realitetin e ri do ta ndjejnë pas 15 shkurtit

Kandidati i LVV-së për deputet, Xhelal Sveçla ka reaguar një ditë pas vizitës së Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në Mitrovicën e Veriut, që...

Rikthehen tifozët në palestra, ‘Final 8’ do të luhet me dyer të hapura

Pas gati një viti, përsëri do të ketë tifozë në palestrat sportive në Kosovë. Final 8 Kupa e Kosovës në basketboll që do të luhet...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
8055 POSTIME0 KOMENTET
10788 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
13499 POSTIME0 KOMENTET
615 POSTIME0 KOMENTET
2677 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...