23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

njeshik

13499 POSTIME0 KOMENTET

Takimet e fundit në NBA, Lakers morën fitore spektakolare ndaj Warriors

Ka përfunduar një tjetër xhiro në NBA, aty ku disa përballje ishin spektakolare. Derbi i kësaj jave ishte ai në mes të Golden State Warriors...

Fillon mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës në të cilën do të diskutohet mbi përgatitjet për seancën konstituive të legjislaturës së tetë...

Qytetarët e Shqipërisë të dytët në BE për marrjen e nënshtetësisë: 474 mijë pasaporta nga viti 2002

Pas marokienëve, shqiptarët ishin të dytët për marrje të nënshtetësisë në një nga vendet e Bashkimit Evropian gjatë vitit 2019 me gati 42 mijë...

Milaim Zeka thotë se Specialja do të arrestojë shtatë apo tetë deputetë

Gazetari e ish-deputeti Milaim Zeka, ka paralajmëruar se do të ndodhin arrestime të reja nga Gjykata Speciale. Zeka ka thënë se ka informacione, se menjëherë...

Rrit produktivitetin dhe përmirëson shëndetin mendor, Spanja me katër ditë punë në javë

Spanja mund të bëhet një nga vendet e para në botë që do të zhvillojë javën me vetëm katër ditë punë pasi qeveria ra...

Bëri vaksinën antiCovid, 89 vjeçari amerikan kërcen në mes të rrugës

Për shkak të pandemisë së koronavirusit për gati më shumë se një vit të moshuarit në të gjithë botën kanë qenë dhe grupmosha më...

Në Spitalin e Pejës po trajtohen 78 pacientë, 15 në gjendje të rëndë

Aktualisht në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, janë duke u trajtuar 78 pacientë me COVID-19. Sipas njoftimit, sa i përket gjendjes së pacientëve tre pacientë...

Krasniqi: Po përgatisim edhe klinika tjera për ta përballuar fluksin e pacientëve me COVID-19

Drejtori i SHSKUK-së, Valbon Krasniqi, ka thënë se që nga 1 marsi ka pasur rritje të raste të të infektuarve duke shtuar kështu edhe...

Zbulohet salla e re për medie e qeverisë britanike, ka kushtuar mbi 3 milionë euro

Pas 2.6 milionë funteve të ndara për të dhe pas pritjes prej shtatë muajsh, më në fund janë larguar perdet e sallës së re...

Zhvillime në PDK, takohen strukturat e Këshillit për herë të parë pas zgjedhjeve

Këshilli Drejtuesi i Partisë Demokratike, do të zhvillojë sot mbledhjen e parë pas zgjedhjeve të 14 shkurtit, që e radhitën këtë subjekt të dytin...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
8055 POSTIME0 KOMENTET
10788 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
13499 POSTIME0 KOMENTET
616 POSTIME0 KOMENTET
2677 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...