23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

njeshik

13499 POSTIME0 KOMENTET

Vetëvendosje hapi zyrtarisht fushatën në Prishtinë

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë hapjen zyrtare të fushatës elektorale në Prishtinë, për zgjedhjet e 14 shkurtit të këtij viti. Kandidati i VV’së për deputet si...

GAP-i rekomandon pensionimin e parakohshëm të shërbyesve civil për shkak të numrit të madh të tyre

Instituti GAP ka publikuar një raport ku rekomandohet pensionimi i parakohshëm i shërbyesve civil dhe moszëvendësimi me të rinj. Sipas raportit të GAP-it, shërbyesit civilë...

Maybach e Gaddafit në shitje

Në vitin 2010, Xenatec filloi të bënte një version coupe të Maybach, kështu që u krijua luksi Xenatec Maybach 57S Coupe. Plani ishte të bëheshin...

Katër kërkesa nga të akuzuarit në Hagë për mbështetje financiare për mbrojtje

Të paktën katër kërkesa për mbështetje financiare për mbrojtje juridike nga shteti i Kosovës kanë bërë ekipet e mbrojtjes të të akuzuarve për krime...

Grupet e mbrojtjes së natyrës, Aeroporti i Vlorës rrezikon zonën e mbrojtur Vjosë-Nartë

Grupet e mbrojtjes së natyrës i kanë apeluar qeverisë së Shqipërisë ta anulojë vendimin për ndërtimin e aeroportit, që sipas tyre, do të dëmtonte...

La në dollap për tre muaj tiketën e lotarisë, nuk e dinte që ka fituar 1.6 milion dollarë

Një burrë nga Australia mori vesh se ka fituar 1.6 milion dollarë në lotari pasi e gjeti tiketën fituese në dollap tre muaj pasi...

Gazmend Muhaxheri për Avdullah Hotin: Për krejt betejat që i ka bërë për LDK-në i takon posti i kryetarit të partisë

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri gjatë mbrëmjes së djeshme në një debat në RTK ka thënë se kandidati për kryeministër nga radhët...

“Levitating” e Dua Lipës dhe DaBaby renditet e pesta në “The Billboard Hot 100”

“Levitating” e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës, duket se është një nga projektet më të suksesshme që ka sjell përgjatë vitit të...

Vaksina e “AstraZenecas” pritet të vijë në Kosovë në mes të shkurtit

Isme Humolli, zyrtare profesionale e emergjencave e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) në Kosovë ka thënë se në mesin e muajit shkurt, eventualisht javën...

Mozzik dhe Loredana Zefi shfaqen së bashku në një studio muzikore

Kohëve të fundit ka pasur aludime nga më të ndryshmet se Mozzik dhe Loredana janë kthyer sërish bashkë. Kjo në bazë të postimeve e shëtitjeve...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
8055 POSTIME0 KOMENTET
10788 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
13499 POSTIME0 KOMENTET
615 POSTIME0 KOMENTET
2677 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...