20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

njeshik

14441 POSTIME0 KOMENTET

Zbulohet misteri i monolitit në Turqi

Monoliti i metaltë i cili në mënyrë misterioze u shfaq dhe u zhduk në një fushë të gjelbëruar në juglindje të Turqisë, ishte thjesht...

61 pacientë me COVID-19 në Spitalin e Pejës, 47 prej tyre në oksigjeno-terapi

Aktualisht në Spitalin e Pejës, janë duke u trajtuar aktualisht 61 pacientë me coronavirus, ndërsa prej tyre 47 janë në oksigjeno-terapi. Nga këta pacientë 12...

Gjykatësit gjatë gjatë seancës gjyqësore përmes Zoom, i hapet filtri i maces në fytyrën e tij

Avokati përdori kompjuterin e sekretares së tij dhe kur ai u bashkua në seancën gjyqësore përmes Zoom, filtri i maces u ndez, të cilin...

Haradinaj flet për dialogun Kosovë-Serbi, tregon rolin e ish përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ishte i sigurt që Federica Mogherini, ish-Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, ishte përfshirë në plane dekonstruktive për ndarjen e Kosovës, prandaj...

Gabime lehtësisht të evitueshme që njerëzit bëjnë kur vrapojnë në dimër

Pavarësisht se sa i përkushtuar jeni në rutinën tuaj të vrapimit në dimër, zgjimi ditë pas dite nga moti i errët, i zymtë dhe...

Raka tregon kur do të fillojë vaksinimi masiv anti-COVID

Kosova pritet që gjatë këtij muaji, të furnizohet me vaksinat e para antiCOVID. Kështu kanë bërë të ditur, ditë më parë nga Ministria e...

Getinjo dhe Stresi sjellin në treg këngën “S’jam dorzu”

Dy rep-artistët e njohur, Getinjo dhe Stresi, janë prej personazheve më të komentuar në faqet rozë. Së fundmi ata kanë vendosur që të bashkojnë forcat...

Policia jep detaje për rastin e sulmit fizik në Podujevë, ku u denoncua Shpejtim Bulliqi

Një person ka raportuar se derisa ishte duke kërkuar ndihmë mjekësore për nënën e tij në shtëpinë e shëndetit në Podujevë, është sulmuar verbalisht...

Jolie nxjerr në shitje pikturën e Winston Churchill, ku është vizatuar një xhami në Marok

Angelina Jolie ka nxjerrë në shitje një pikturë, të cilën e ka vizatuar ish-kryeministri britanik, Winston Churchill, në Luftën e Dytë Botërore. Është fjala për...

Shqipëria ashpërson masat antiCOVID, kufizimi i lëvizjes fillon nga ora 20:00

Policia po njofton baret dhe restorante për masat e reja anti-Covid. Burimet bëjnë me dije se efektivë të policisë kanë njoftuar lokalet që të marren...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
9326 POSTIME0 KOMENTET
11869 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
14441 POSTIME0 KOMENTET
694 POSTIME0 KOMENTET
2893 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...