15 C
Pec
E hënë, 17 Maj, 2021

njeshik

2848 POSTIME0 KOMENTET

Kabllogrami i Ambasadës së SHBA-së: Kosova është rrënuar nga pandemia

Tejet të rëndë e paraqesin situatën me pandeminë në Kosovë, zyrtarë të Ambasadës së Amerikës në Prishtinë, sipas një kabllogrami nga i cili, detaje...

PREBK akuzon Listën Serbe se bëri presion për të votuar Iniciativën Rome

Vota përtej numrit të romëve në Komunën e Gracanicës ka mbledhur “Romani Iniciyativa”. Pasi është regjistruar për herë të parë si iniciativë qytetare, ajo ka...

Ariu sulmoi një grua që ndodhej në tualet

Një grua në Alaskë thotë se “u hodh përpjetë dhe bërtiti” kur u sulmua nga një ari derisa ishte duke e përdorur tualetin. Shannon Stevens...

Audi i ri elektrik doli të jetë më e shpejtë se Formula 1

Audi ka vendosur të tregojë se sa e shpejtë është risia e saj elektrike e sapo zbuluar. Gara e shpejtësisë midis Audi dhe Formula 1...

Bebe Rexha duket atraktive dhe provokuese gjatë xhirimeve të klipit të ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, këtë vit do të sjellë në tregu albumin e saj më të ri, njëherësh të dytin në...

Vrapoi në rrugë të ngrirë për dy orë, iu bashkua edhe një tjetër

Një video e pazakontë e një burri që vrapon në një sipërfaqe të ngrirë për dy orë u postua në kanalin BVIRAL YouTube. Kjo u...

Zaev paralajmëron marrjen e vaksinave kundër COVID-19 nga Rusia

Kryeministri Zoran Zaev sot tha se nëse dështon një pjesë e porosive do të mund të merren vaksinat “Sputnik”. Zaev tha se janë porositur vaksinat...

Fakulteti Juridik reagon pas incidentit të Xhafer Tahirit

Fakulteti Juridik i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, ka reaguar pas publikimit të incidentit mes Xhafer Tahirit dhe studentes së këtij fakulteti. “Sqarim publik në...

Osmani përkujton 32 vjetorin e grevës së minatorëve të Trepçës: Rezistenca e tyre dridhi themelet e një pushteti sundues

U.D, e presidentes, Vjosa Osmani, ka përkujtuar 32 vjetorin e grevës së minatorëve të Trepçës. Në një shkrim në Facebook, Osmani ka thënë se kujtojmë...

Pekini publikon pamjet me të cilat pretendon se shfaqin përplasjen e ashpër mes ushtarëve kinezë dhe atyre indianë

Kina ka publikuar pamjet me të cilat pretendon se shfaq përplasjen mes trupave indiane dhe atyre kineze në qershor të vitit të kaluar, pasi...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
476 POSTIME0 KOMENTET
1069 POSTIME0 KOMENTET
1908 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
2848 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
891 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...