20.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

njeshik

3925 POSTIME0 KOMENTET

White konfirmon përfundimisht të ardhmen e Nurmagomedovit në UFC

Dana White më në fund ka konfirmuar përfundimisht pensionimin e pa-kthim të Khabib Nurmagomedov, duke thënë se kampioni i pamposhtur i peshave të lehta...

VIP-at shqiptarë i bashkohen iniciativës dhe reagojnë me zemërim që postimi i Vuçiq të raportohet

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ditën e djeshme (e enjte) ka publikuar një hartë të Kosovës të mbuluar me flamurin serb. Kjo ka bërë që...

Qindra autobusë parakalojnë në Prishtinë, për shkak të mos subvencionimit nga Qeveria

Autobusët e transportit rrugor të udhëtarëve si shenjë proteste kanë parakaluar rrugëve të kryeqytetit, kjo për shkak të mossubvencionimint nga Qeveria e Kosovës. Autobusët kanë...

Harta e Kosovës e mbuluar me flamurin serb, Majko i reagon Vuçiqit: Sovraniteti i Kosovës garantohet nga NATO, e jo nga Instagrami

Ministri i Diasporës në Qeverinë e Shqipërisë, Pandeli Majko ka reaguar ashpër ndaj presidentit serb, Aleskandar Vuçiq, pasi që ky i fundit publikoi një...

Operacion në shkallë të gjerë, për arrestimin e spiunëve rusë në Bullgari

Agjencia Shtetërore për Siguri Kombëtare e Bullgarisë (SANS) në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme, kanë filluar një operacion në shkallë të gjerë...

Njëra nga veturat sportive u shit shumë dhe Lamborghini kishte vitin më fitimprurës ndonjëherë gjatë pandemisë

Lamborghini kishte vitin më fitimprurës ndonjëherë në vitin 2020, pavarësisht nga një mbyllje dy-mujore e fabrikës së saj italiane gjatë pandemisë. “Ne u habitëm”, ka...

Tayna dhe Ivorian Doll publikojnë këngën e re “WTF”

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, reperja Tayna publikoi për fansat bashkëpunimin e saj më të ri. Kësaj here ajo ka bashkuar forcat me reperen e...

Gucci krijon atletet që mund të vishen online

Shtëpia e modës Gucci, po i afrohet hapësirës së modës online me atletet virtuale, që tashmë janë në shitje Marka luksoze italiane ka bashkëpunuar me...

Hoqën dorë nga puna në zyre dhe jeta në qytet, furgonin e shndërruan në “shtëpi me rrota”

Një çift që hoqën dorë nga jeta në qytet dhe puna në zyrë për një jetesë modeste në furgon, thonë se punojnë vetëm dy...

Burri vrau kosovaren në Zvicër, pamje të shtëpisë ku ndodhi ngjarja

Zvicra është tronditur nga një krim tjetër brenda familjes. Më 12 mars, një konflikt verbal eskaloi, duke përfunduar me dhunë fizike midis çiftit kosovar,...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
564 POSTIME0 KOMENTET
1577 POSTIME0 KOMENTET
2491 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
3925 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1045 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...