23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Njeshi

10788 POSTIME0 KOMENTET

12 të arrestuar për krim të organizuar, ja çka u konfiskua

Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar në Policinë e Kosovës dhe Prokuroria Speciale, kanë zhvilluar aksionin policor të nisur në tetor të vitit...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miraton ndalesën e gjobave për partitë e mëdha

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar ndalesën e gjobave të parapaguara për 4 subjektet politik të cilat përfitojnë fonde nga Fondi për Mbështetjen e...

Abdixhiku pas takimit: Nuk kemi vërejtje për platformën e Osmanit, do të takohemi përsëri

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka folur në një konferencë për media pas takimit që ka pasur me Vjosa Osmanin, kandidate për presidente. Abdixhiku...

Oda e Hotelierisë i drejtohet me letër Albin Kurtit

Kryetari i Odës së Hotelierisë dhe Turizmit, Hysen Sogojeva ka theksuar që shteti i Kosovës për momentin gjendet në pozitë jo lakmuese qoftë sa...

IKSHPK-ja vendos që të mos bëjë testim pa udhëzime dhe të ndalohen për ata që dëshirojnë të udhëtojnë jashtë vendit

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK),  ka marrë vendim që testet për COVID-19 t’i bëjë vetëm me udhëzim paraprak.Kështu merr vesh Klan...

Ministria e Shëndetësisë: Ende nuk ka vendim për ashpërsimin e masave antiCOVID

Përkundër rritjes së rasteve me COVID-19, Ministria e Shëndetësisë thotë se ende nuk është marrë asnjë vendim për ashpërsimin e masave. Ministria e Shëndetësisë ka ...

Policia arreston disa persona të dyshuar për krim të organizuar, thërret konferencë të jashtëzakonshme

Policia e Kosovës thërret konferencë të jashtëzakonshme pas një operacioni të suksesshëm policor.“Operacioni policor i realizuar në bashkëpunim dhe koordinim me Prokurorinë Speciale të...

17 të vdekur, 781 raste të reja me COVID-19

17 pesona të infektuar me coronavirus kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Kosovë, teksa janë konfirmuar edhe 781 raste të reja...

Kontigjenti i radhës me mjekë niset të shtunën për vaksinim në Kukës

Këtë të shtunë pritet që të përfundojë vaksinimi i 500 profesionistëve shëndetësor të Kosovës në Kukës. Kështu ka bërë të ditur kryetari i Federatës së...

QKMF-ja në Rahovec fillon me teste rapide për Covid-19

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka bërë me dije se në Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare (QKMF) në këtë komunë ka filluar...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
8055 POSTIME0 KOMENTET
10788 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
13499 POSTIME0 KOMENTET
615 POSTIME0 KOMENTET
2677 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...