30.2 C
Pec
E martë, 5 Korrik, 2022

Njeshi

10032 POSTIME0 KOMENTET

Këtu mund ta shikoni se në cilën qendër keni të drejtë të votoni

Përmes këtij linku të gjithë qytetarët të cilët kanë të drejtë vote mund ta gjejnë qendrën e vendvotimit. KQZ-ja përmes një njoftimi ka bërë të...

Kategorizimi i ri i komunave sipas zonave

Bazuar në numrin javor të rasteve të SARS-COV 2 në 100.000 banorë, IKSHPK ka bërë sot rangimin e komunave sipas zonave. Në zonën e kuqe...

Haradinaj shpërndan një video emocionuese: Rrugë e gjatë dhe e vështirë deri te liria

Kandidati për President të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka shpërndarë një video duke kujtuar rrugën e gjatë e të vështirë deri te liria. Haradinaj...

Certifikohen instruktorët e rinj e FSK-së

Në Qendrën e Stërvitjes Bazë të Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes janë certifikuar instruktorët e ri bazuar në rishikimin e literaturës për misionin e...

Qeveria merr vendim për lirimin e studentëve nga pagesa e semestrit veror

Studentët e nivelit bachelor dhe master të institucioneve arsimore publike, përfshirë edhe studentët nga Lugina e Preshevës dhe Mali i Zi janë liruar nga...

PSD për Albin Kurtin: Kush pretendon fundin veçse i ka dhënë fund vetes

Partia Socialdemokrate ka organizuar një aksion para objektit të Qeverisë së Kosovës, ku ka lëshuar një dron ku është vendosur fotoja e Albin Kurtit...

Lumezi kërkon angazhim në mbarëvajtjen e zgjedhjeve

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka mbajtur kolegjium me të gjithë kryeprokurorët e prokurorive themelore, Kryeprokurorin e Prokurorisë Speciale, Kryeprokurorin e Prokurorisë së Apelit...

Gjashtë vdekje dhe 372 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2.856 mostra të...

NATO-ja njofton se janë hapur rrugë të reja në hapësirën e ulët ajrore të Kosovës

NATO-ja tha të enjten se janë krijuar rrugë të reja ajrore në pjesën jugperëndimore të hapësirës së ulët ajrore të Kosovës, të cilat vlerësohen...

Fushatat milionëshe të partive politike

Më shumë se 4 milionë euro që partitë politike të përfaqësuara në Kuvendin e Kosovës marrin çdo vit nga buxheti i shtetit, nuk i...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
7387 POSTIME0 KOMENTET
10032 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
12727 POSTIME0 KOMENTET
564 POSTIME0 KOMENTET
2553 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...