23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Njeshi

10788 POSTIME0 KOMENTET

KQZ mblidhet nesër për zëvendësimin e 12 deputetëve që u bënë ministra

Gjithsej 12 deputetë që morën poste ekzekutive në Qeverinë Kurti 2 kanë humbur mandatet e tyre në Kuvend. Të njëjtit pritet të zëvendësohen nga...

Ministri Mehaj priti në vizitë ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl

Ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj, aktivitetin e tij e filloi me pritjen në vizitë të ambasadorit të Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik...

Kryetari i LDK-së priti në takim Ambasadorin Kosnett

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku i shoqëruar nga nënkryetari Haziri dhe nënkryetari i Kuvendit, Shala, kanë pritur në takim Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara...

Haradinaj pret në takim kryetarin e ri të degës së Aleancës në Pejë, Arbër Grabovcin

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me kryetarin ri të degës së Aleancës në Pejë, Arbër...

Nesër seanca e radhës për Thaçin, Veselin, Krasniqin dhe Selimin

Dhomat e Specializuara të Kosovës kanë njoftuar se nesër më 24 mars në ora 11:00, do të mbahet konferenca e radhës për ecurinë çështjes...

Gjashtë muaj pas aksionit, hetuesit e Speciales i kthejnë pajisjet që i konfiskuan në OVL-UÇK

Gjashtë muaj pasi kryen një bastisje tejet të madhe në zyrat e Organizatë së Veteranëve të Luftës së UCK-së në Prishtinë, zyrtarët e Prokurorisë...

Infektologu Ahmeti: Nuk ka më vende të lira në Klinikën Infektive

Në Klinikën Infektive në QKUK nuk ka mbetur asnjë shtrat i lirë për qytetarët tjerë të infektuar me COVID-19. Ata duhet të drejtohen në...

10 të vdekur dhe 705 raste të reja me COVID-19

Dhjetë pesona të infektuar me coronavirus kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Kosovë, teksa janë konfirmuar edhe 705 raste të reja...

Tahiri: Seanca ku po formohet qeveria Kurti nuk ka përmbajtje

Besnik Tahiri nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, në seancën ku po formohet qeveria e re e krijuar nga Albin Kurti, ka thënë se...

Hoxhaj e quan planin qeverisës të Kurtit, listë dëshirash

Në seancën për votimin e Qeverisë Kurti, deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, tha se në planin qeverisës të prezantuar nga kandidati...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
1419 POSTIME0 KOMENTET
8055 POSTIME0 KOMENTET
10788 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
13499 POSTIME0 KOMENTET
615 POSTIME0 KOMENTET
2677 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...