11.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

njeshiO

166 POSTIME0 KOMENTET

Zidane flet për të ardhmen e tij te Real Madridi

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka insistuar se ai nuk do ta “hedhë peshqirin” në tokë ende. Bisedat për të ardhmen e francezit janë rikthyer përsëri pas...

Pique me fjalë të mëdha për Cristiano Ronaldon

Gerard Pique ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për punën e palodhur që sa vite vetëm për të qëndruar në maje të futbollit evropian. Mbrojtësi i Barcelonës...

Di Maria flet për transferimin e Messit te PSG, zemërohet Koeman

Angel di Maria ka zemëruar Ronald Koemanin duke folur mbi mundësinë që bashkatdhetari i tij Lionel Messi t’i bashkohet atij në Paris Saint-Germain sezonin...

McGregor analizon ndeshjen kundër Poirier

10 ditë më parë, në eventin UFC-257, Conor McGregor humbi duelin ndaj Dustin Poirier, pasi u mund me “KO teknik” në raundin e dytë. Ashtu...

Messi = 555,237,619€

Ylli argjentinas, Lionel Messi ka një kontratë të frikshme të nënshkruar me Barcelonën vite më parë, ku fitimet janë vërtetë marramendëse. Gjatë javëve të fundit...

Sergio Ramos drejt Premier Ligës

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos thuhet se ka vendosur të largohet nga Real Madridi dhe të transferohet në Ligën Premier, ku favorit është Manchester Unitedi. Qendërmbrojtësi...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
902 POSTIME0 KOMENTET
3169 POSTIME0 KOMENTET
4422 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6392 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1387 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...