11.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

njeshiS

1387 POSTIME0 KOMENTET

Ish-drejtori i Policisë: Situata e tensionuar, sa më shpejt të hapen rrugët në veri

Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj deklaron se bllokimi i rrugëve në veri të vendit nuk mund të vazhdojë edhe për shumë kohë...

Bitcoinit i bie vlera pasi Kina i shpall të gjitha kriptovalutat ilegale

Vlerave të monedhve kriptografike iu ra sot vlera, pasi Banka Popullore e Kinës e shpalli tregun të paligjshëm. Banka Qendrore e Kinës tha se...

Bërnabiq: Sfida më e madhe për Serbinë është ruajtja e paqes në Kosovë

Kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq, tha në Nju Jork, në debatin e përgjithshëm të udhëheqësve botërorë në OKB, se për Serbinë, nga të gjitha sfidat...

Sveçla konfirmon sulmin me granatë në Zveçan e zjarrin në Zubin Potok, i quan akte terroriste

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar për zjarrin që është shkaktuar nga serbët në Qendrën e Regjistrimit të Automjeteve në Zubin...

Klinika e Pediatrisë dhe Gjinekologjisë nuk kanë pacientë me COVID-19

Pas një periudhe kohore të mbingarkuar me pacientë me COVID-19, bazuar në raportimet e datës 25 shtator 2021, Klinika e Pediatrisë dhe Klinika e...

Shefi i Zyrës së BE-së mirëpret deklaratën e Kushtetueses për Manastirin e Deçanit, kërkon të ekzekutohen të gjitha vendimet

Gjykata Kushtetuese ka njoftuar se ka konstatuar se ka moszbatim të vendimeve të Gjykatës lidhur me çështjen e Manastirit të Deçanit. Para 4 vitesh, Gjykata...

Kina ndalon të gjitha transaksionet me kriptovaluta

Banka Qendrore e Kinës ka njoftuar se të gjitha transaksionet e kriptovalutave janë të paligjshme. Vendimi i autoriteteve ndalon në mënyrë efektive monedhat digjitale,...

Vulin: Serbia nuk negocion me armë të drejtuar në ballë

Nëse Prishtina do bisedime me Beogradin, ajo, së pari, duhet t’i tërheqë njësitë speciale nga veriu i Kosovës, sepse Serbia “nuk negocion me armë...

BE-ja akuzon Rusinë për sulme kibernetike dy ditë para zgjedhjeve në Gjermani

Komisioni Evropian e ka akuzuar Rusinë se po përpiqet të ndërhyjë në proceset demokratike të Evropës vetëm dy ditë para zgjedhjeve parlamentare në Gjermani. Përmes...

Florian Marku dështon në matjen e parë zyrtare, ka kohë vetëm dy orë që t’i humb 1,8 kilogramë

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan për titullin ndërkombëtar në peshat e mesme.Tanimë dy boksierët kanë dalë në matje zyrtare, por shqiptari...

TOP AUTHORS

0 POSTIME0 KOMENTET
46504 POSTIME0 KOMENTET
902 POSTIME0 KOMENTET
3169 POSTIME0 KOMENTET
4422 POSTIME0 KOMENTET
1 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6392 POSTIME0 KOMENTET
166 POSTIME0 KOMENTET
1387 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...