4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Avokatët e infermiereve nga Peja të revoltuar me gazetarët: Po e teproni, nuk është në rregull!

Ka nisur seanca në Gjykatën Themelore në Pejë, ndaj të akuzuarave Aurora Pelaj, Altina Rexhepi dhe Remzije Kuqi, është mbyllur për publikun, Interesim i madh nga mediat është parë në këtë seancë.

Mirëpo, avokatëve të 3 të dyshuarave u pengoi në fillim të seancës që mediat e “tepruan” pak me incizimin e klientëve të tyre. “A ka mundësi se… Jo, jo, diçka po më duket se është e tepruar. Nuk është në rregull kjo”, ishte reagimi i mbrojtësve.

Kujtojmë se tri të akuzuarat ngarkohen për sulmin ndaj të moshuarës në strehimoren “Orenda” në Pejë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...