8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Babai me dy djemtë e tij, viktima të aksidenti tragjik në Zhur të Prizrenit (video)

Në aksidentin e rëndë të komunikacionit, që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit kanë mbetur të vdekur tre persona, anëtarë të së njëjtes familjeje.

Burime të sigurta brenda organeve të hetuesisë kanë thënë se bëhet fjalë për tri viktima të familjes Sopa.

Në aksident humbi jetën një person i lindur në vitin 1969 (babai) dhe dy djemtë njëri i lindur në vitin 1994 dhe tjetri në vitin 1996.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, ka konfirmuar rastin dhe ka thënë se në këtë aksident janë  përfshirë një automjet i udhëtarëve dhe një kamion për pastrimin e rrugëve.

Shoferi i kamionit nuk ka marrë lëndime dhe me urdhër të Prokurorit është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

Pamje – Kronika TV Prizreni

https://www.youtube.com/watch?v=anZS696lh-I
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...