17.5 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Babai nga Vitia raporton në polici se vajza e tij është rrëmbyer dhe dërguar në Shqipëri

Policia e Kosovës, ka njoftuar për një rast rrëmbimi i cili ka ndodhur në Viti.

Ankuesi mashkull kosovar, më datë 26.08.2023 ka raportuar se nga data 20.08.2023 dyshohet se vajza e tij  është rrëmbyer nga i dyshuari mashkull kosovar dhe  është dërguar në Shqipëri dhe deri me tani gjendet atje.

Ankuesi nuk e kishte raportuar rastin deri me tani pasi që kishte menduar se vajza e tij kishte shkuar me vullnetin e saj.

Rasti, është duke u hetuar.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...