22.8 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Bardhi paralajmëron bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”, lansohet të enjten

Tre artistë të njohur janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për reperët Bardhi, Dardan dhe IL Ghost, të cilët kanë realizuar një këngë të re që mban titullin “Policia”.

Ata ndan imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, duke zbuluar se projekti do të jetë i shoqëruar edhe me videoklip.

Ndërkohë, gjithashtu u njoftua se kënga e tyre më e pritet të publikohet të enjten, më 14 shtator.

“Policia” x Dardan dhe IL Ghost, të enjten, 23:59, shqipe jemi krenar që jemi shqiptar”, ka shkruar Bardhi në një postim në Instagram duke ndarë edhe një pjesë të shkurtër të videoklipit.

Theksojmë që të tre reperët janë të angazhuar edhe me projekte të tjera, ndërkohë Bardhi gjithashtu ka paralajmëruar se është drejt finalizimit të një albumi të ri./Njeshi&Telegrafi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...