29.4 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Bastiset një shtëpi një Leposaviq, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Leposaviq për “vjedhje identiteti”.

Rastin  e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut të vendit, Veton Elshani.

“Është bastisur shtëpia e tij në Leposaviq. Është arrestuar dhe i është caktuar masa e arrestit për 48 orë”, u shpreh Elshani./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...