4.9 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Bastisje në Ministrinë e Industrisë, Tregtisë dhe Ndërmarrësisë

Policia e Kosovës në orët e mëngjesit ka nisur bastisjet në Ministrinë e Industrisë, Tregtisë dhe Ndërmarrësisë.

Lajmi në përditësim.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...