11.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

Bebe Rexha lanson “Chain My Heart”

Ajo së fundmi u bë virale me një video të publikuar në TikTok ku promovonte pozitivitetin e trupit.

Dhe Bebe Rexha tregoi linjat e saj trupore, ndërsa vallëzonte me një veshje prej metali për klipin e saj më të ri, “Chain My Heart”.

Këngëtarja 31-vjeçare dukej pa seksi në klipin tre minutësh, i cili ishte një stil i filmave aksion të viteve ’80.

Bebe u përplas rreth e rrotull në performancën e klipit, teksa ishte veshur me një korse, të bërë me zinxhirë, ndërsa në sfond dëgjohej “Chain My Heart”.

“Unë kam qenë kaq lartë, por u ndjeva kaq e ulët”, këndon ajo në një pjesë të këngës.

Në një skenë tjetër, ajo u mbulua me një pëlhurë të zezë me një rrjetë të brendshme që përputhej ndërsa vallëzonte nën ritmet e këngës.

Bebe nuk u shmang kurrë nga shfaqja e trupit të saj dhe së fundmi u bë virale me një video të thjeshtë, por seksi të shpërndarë në të gjitha rrjetet sociale.

Ndërsa Rexha vallëzonte nën e ritmet të këngës “Good Form” të Nicki Minaj, ajo vuri në pah linjat e saj të bujshme të trupit në paraqitjen me bikini.

Ndërsa iu afrua kamerës, duke shfaqur trupin e saj të bollshëm, Bebe Rexha me besim tregoi se pesha e saj nuk është punë e askujt.

“Ndjeheni si një njeri i keq sot”, shkroi këngëtarja e hitit “Meant To Be” në mbishkrimin e klipit, të cilin e ndau me 6.4 milionë ndjekësit e saj të TikTok.

Postimi i artistes, i cili u publikua në TikTok më 29 qershor, grumbulloi më shumë se tetë milion pëlqime dhe 12 milionë shikime. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...