9.6 C
Pec
E enjte, 29 Shkurt, 2024

Befason Bahtiri: Albin Kurti më ofroi vend në Qeveri, nuk pranova

Ish-kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, tha se i është ofruar një post në Qeverinë Kurti nga kryeministri Albin Kurti.

“Mua mu ka ofruar që të jem në qeverisje në nivelin qëndror prej kryeministrit të vendit”, tha ai. “Nuk ka lidhje cili post mu ka ofruar por kam qenë i takuar dhe mu ka kërku që të jem në qeverisje”.

“Humbja në Mitrovicë është e para herë në historit të Komunës së Mitrovicës që të bëhet një koalicion i përgjithshëm komplet në raundin e parë”, tha ai teksa foli për humbjen e zgjedhjeve./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...