29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Begaj arrin në Kosovë për festimet e 25 vjetorit të çlirimit, Osmani ndanë foto me të nga parku i Gërmisë

Presidenti shqiptar, Bajram Begaj, ka ardhur në Kosovë për festimit e 25 vjetorit të çlirimit të vendit

Lajmin e ka bërë të ditur presidentja Vjosa Osmani, e cila ka ndarë disa shkrepje nga momentet që ka kaluar me homologun e saj në parkun e Gërmisë

“Me Presidentin Begaj në prag të Ditës së Çlirimit, përvjetorit të rëndësishëm të popullit tonë, të cilin do ta shënojmë bashkë! 🇽🇰🇦🇱 #25VjetLiri“, ka shkruar Osmani./Njeshi/

 

 

Rekomandime
...

Gërvalla e ‘çon’ mesazhin te Osmani: Letra që dërgova në KiE brenda kompetencave të mia ligjore

  • 11/06/2024 | 17:59
...

Lajcak raporton në Këshillin e Evropës për dinamikën e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë

  • 11/06/2024 | 17:34
...

Aplikimi i Kosovës në KiE, foli Gërvalla: Çdo hap është brenda kornizave kohore – letra ishte ofertë për draft…

  • 11/06/2024 | 17:21
...

Petkovic vajton pas deklaratës së Hovenier se normalizimi përfundon me njohje reciproke

  • 11/06/2024 | 16:57
Më të fundit
...

Moti për të mërkurën, nxehtë dhe mundësi për rrebeshe shiu

  • 11/06/2024 | 18:12
...

Hunter Biden shpallet fajtor për tre vepra penale, i pari djalë i një presidenti amerikan që dënohet

  • 11/06/2024 | 18:06
...

Begaj arrin në Kosovë për festimet e 25 vjetorit të çlirimit, Osmani ndanë foto me të nga parku i Gërmisë

  • 11/06/2024 | 18:06
...

Gërvalla e ‘çon’ mesazhin te Osmani: Letra që dërgova në KiE brenda kompetencave të mia ligjore

  • 11/06/2024 | 17:59
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...