27.1 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Bëhen bashkë pas shumë kohe nga përfundimi i BBVK, Edona James dhe Anita Haradinaj

Ish-banorja e “BBVK”, Edona James, ishte padyshim një nga emrat më të zhurmshëm dhe të diskutuar gjatë këtij sezoni të reality show-t.

Debatet dhe tensionet me opinionisten Anita Haradinaj ishin të pranishme në shumë episode, duke tërhequr vëmendjen e shikuesve.

Megjithatë, pas përfundimit të spektaklit, duket se situata midis tyre ka ndryshuar. Në një kthesë të papritur, Edona ka ndarë në Instagram një fotografi ku shfaqet krah për krah me Anitën, duke i bashkangjitur tre zemra të kaltra, simbol i paqes dhe harmonisë mes tyre.

Foto: Edona James/Instagram

Të dyja vajzat duken të veshura plot stil dhe elegancë, duke treguar një herë më shumë se pavarësisht konflikteve të mëparshme, ato kanë gjetur mënyrën për të kapërcyer ndasitë dhe për të vendosur një marrëdhënie të re. Fotografia është pritur mirë nga ndjekësit e tyre, të cilët kanë komentuar pozitivisht për këtë pajtim të papritur.

Kjo ngjarje tregon se edhe në botën e reality show-ve, ku tensionet dhe dramat shpesh dominojnë, ekziston gjithmonë mundësia për pajtim dhe miqësi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...