9 C
Pec
E martë, 13 Prill, 2021

Bëhet afro një dekadë që kur u lansua “Hot Right Now” e Rita Orës

Përgjigja është gati një dekadë, ose më saktë 9 vjet.

Së fundmi Rita Ora ka rikujtuar një nga këngët që i dha suksesin më të madh në karrierë, dhe ne nuk mund të besojmë sa kohë ka kaluar.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkruan me humor se janë bërë 8 vjet dhe jo 9, sepse 2020-ta nuk numërohet. Po, jemi të pajtimit që ta harrojmë të gjithin si vit!

Kënga e lansuar më 13 shkurt 2012, ajo debutoi në krye të “UK Singles Chart” në 19 shkurt 2012.

Po ju kapi nostalgjia mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...