15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Bekim Jashari dhe Ramiz Lladrovci bëjnë thirje për unitet

Kryetari i komunës së Skenderajt Bekim Jashari dhe ai i komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, kanë bërë së bashku homazhe te varri i komandantit legjendar Adem Jashari dhe familjes Jashari në Prekaz, për nder të “Epopesë së UÇK-së.

E këtë ata thonë se e bënë për të treguar se vetëm duke qenë të bashkuar mund të dërgojnë proceset e shtetit përpara.Kryetari i komunës së Skënderajt, Bekim Jashari, u shpreh se vetëm bashkë mund të arrijnë qëllimet e tyre, duke thënë se edhe UÇK-ja arriti qëllimet e tyre pasi ishin të bashkuar.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...