5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Ben Affleck ka mbajtur letrat e Jennifer Lopez derisa ishte ende i martuar me Jennifer Graner

Këngëtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez ka zbuluar se bashkëshorti i saj Ben Affleck ka mbajtur gjithmonë letrat e dashurisë që ajo i kishte dërguar, derisa ishte i martuar me Jennifer Garner.

Në dokumentarin “The Greatest Love Story Never Told” Lopez ka treguar se Ben përpos se ka mbajtur emailet dhe letrat e dërguara nga ajo, ai i ka përmbledhur në një libër dhe i ka bërë dhuratë.

“Ky libër është një libër që Beni më dha Krishtlindjet e para që u rikthyem bashkë. Është cdo letër dhe cdo email që i kemi shkruar njëri-tjetrit që nga 20 vjet më parë e deri më sot” tha ajo.

Dokumentari i këngëtarës hedh dritë mbi lidhjen e tyre të trazuar fillestare dyvjecare, e cila tërhoqi vëmendjen duke u bërë që çifti të ndahet./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...