21.7 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Ben Affleck nuk i pëlqen të ekspozoj lidhjen e tij me Jennifer Lopez në mediat sociale

Çifti me famë botërore Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u rilidhën nga viti 2021.

Në dokumentarin e Jennifer Lopez “The greatest love story never told”, aktori tha se nuk i pëlqeu idea për të ekspozuar momentet e tyre private.

“Është si të martohesh me një kapiten dhe t’i thuash, nuk më pëlqen uji” u shpreh Ben.

Ai rrëfeu se nuk iu duk e drejtë që ta privonte më pas atë. Cifti u martuan në korrik të 2022 në Las Vegas dhe që atëherë Lopez nuk ka ndalur së publikuari foto dhe video të marrëdhënies së tyre./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...