21 C
Pec
E hënë, 12 Prill, 2021

Bëri tatuazh pak para pandemisë, tani turpërohet për atë që shkruan

Vajza 25-vjeçare Leah Holland kishte bërë një tatuazh, por që duhet ta fshehë gjatë një pandemie.

Gjegjësisht, Leah bëri tatuazh në krah një fjali të përshkruar nga shoqja e saj në 4 maj, 2020, vetëm dy ditë para se vendlindja e saj Kentucky të merrte viktimën e parë të pandemisë.

Ajo e kaloi pjesën tjetër të vitit duke fshehur një tatuazh ku shkruhej: “Unë me guxim dhe rrënjësisht refuzoj të mbaj maskë”.

Ajo tregoi tatuazhin në TikTok në përgjigje të pyetjes, “Cili është tatuazhi më budalla që keni pasur ndonjëherë”?

Dhe pamjet shpejt u bënë virale. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...