29.4 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Berisha: Nëse BIA ka mbetë me i dhanë informata Bedri Shabani ka me e lëshu toka Serbinë

Muharrem Qerimi dhe Bedri Shabani, janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në Ferizaj, si të dyshuar për spiunazh (bashkëpunëtorë të BIA-s serbe).

Avokati i këtij të fundit, Besnik Berisha, ka dhënë detaje ekskluzive në emisionin Rubikon në Klan Kosova.

Ndër të tjera ai hodhi dyshime mbi pretendimet se klienti i tij mund t’i ketë dhënë informacione BIA-s.

“Në pastë mbetur BIA me i dhënë informacione Bedri Shabani, e ka lëshuar toka Serbinë jo vetëm atë “Metohinë” që i thonë ata, por krejt Serbinë”, tha Berisha /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...