22.4 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Berisha: Qytetar të besimit Islam, urime festa e Kurban Bajramit

Kryetari i AAK-së në Pejë, Ali Berisha ka uruar festën e Kurban Bajramit. Me këtë rast Berisha me bashkëpuntor ka vizituar Bashksinë Islame të Pejës. Ai tha se kjo festë e shënuar është ditë e falenderimit dhe sakrificës.

Postimi i plotë, pa ndërhyrje:

Sot me bashkëpunëtorë në Bashkesinë Islame të Pejës.
Urime Kurban Bajrami Bashkesisë Islame në Pejë dhe gjithë qytetarëve të besimit islam të Pejës dhe gjithe shqiptarëve të besimit islam kudo që janë!

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...