13.8 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Besarta Jashari pas pranimit të Medaljes Presidenciale: Motiv që të rrëfej të vërtetën

Presidentja e vendit Vjosa Osmani, në nder të 15-vjetorit të Pavarësisisë së Kosovës, ia ka ndarë Medaljen Presidenciale Besarta Jasharit, të mbijetuarës së familjes Jashari.

Besarta pas pranimit të medaljes, tha se është motiv që ta rrëfen të vërtetën.

“Kjo medalje është motiv që të rrëfej të vërtetën dhe të mbroj të vërtetën, Zoti e bekoftë Kosovën”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...