18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

BIBL: Bashkimi, sonte takohet me Barsy Atyrau.

Bashkimi i Prizerenit, sonte ballafaqohet me ekipin Barsy Atyrau, në kuadër të garave të Ballkanligës, në basketboll. Takimi zhvillohet në palestrën,,Sezai Surroi,,dhe fillon prej orës 19.30.


Këto dy skuadra rënditen në fund të tabelës së klasifikimit, kështu që fitorja evetuale e ekipit prizerenas, do të jetë shumë e rëndësishme.


Mbrëm ekipi i Teutës së Durrësit, ka shënuar fitore ndaj Beroas, me rezultat 87 – 85, me këtë fitore ekipi shqipëtar mban vendin e parë në tabelën e Ballkanligës me 20 pikë të gurmbulluara, një pikë më shumë se rivali i mbrëmshëm Beroe.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...