8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Bie fluksi në pikat kufitare, mërgimtarët po presin vetëm te Dheu i Bardhë deri në 20 minuta

Ka rënë dukshëm fluksi i mërgimtarëve në pikat kufitare për të dalë nga Kosova.

Pritjet tani janë vetëm te Dheu i Bardhë, ku kolona është 70 metra dhe njerëzit po presin deri në 20 minuta, derisa në hyrje të kësaj pike po presin 10 minuta.

Në pikat tjera kufitare është më qetë, ku pritjet si në hyrje poashtu edhe në dalje nga Kosova janë 3-5 minuta./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...