15.6 C
Pec
E premte, 12 Prill, 2024

Bie nga objekti, lëndohet një person në Shtime

Një person deri sa ishte duke punuar në objektin e tij dyshohet se është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. Rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 14:15 në fshatin Davidovc, Shtime.

Sipas raportit të policisë, viktima pas tretmanit mjekësorë në emergjencën e Shtimes, është dërguar për tretman të më tejmë mjekësorë në QKUK . Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...